04.10.2016
Ruszyły zapisy na warsztat z Google Analytics

Specjalnie dla Was, po raz pierwszy w części biznesowej EastBiz odbywającej się w Białostocki Park Naukowo-Technologiczny przygotowaliśmy warsztat. I to nie byle jaki, bo z Google Analytics pt. „Zobacz to czego inni nie widzą”.

Warsztat poprowadzi Maciej Lewinski, który zna narzędzia Google’a jak własną kieszeń. Maciej jest Certyfikowanym Trenerem, któremu Google powierzył edukowanie agencji SEM w ramach projektu Akademia Google Partners oraz konsultowanie najtrudniejszych przypadków. Działa także w ramach Centrum Pomocy Google, a za merytoryczne wsparcie oficjalnego forum Google otrzymał tytuł Najlepszego Współtwórcy Forum Google.

Kto może uczestniczyć?
W szkoleniu może wziąć udział każdy zainteresowany, a w szczególności marketerzy działający w internecie, chcący ocenić efektywność swoich kampanii.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać maila na adres kontakt@bpnt.bialystok.pl, z krótkim uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty masz poznać sekrety Google Analytics. Z najbardziej interesujących odpowiedzi Organizatorzy wybiorą 30 szczęśliwców.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 października. Każdy uczestnik warsztatu zobowiązuje się do przyniesienia własnego laptopa.

Warsztat odbędzie się równolegle do prelekcji w piątek 14 października w godz. 14:35-16.05.

Informujemy, że wstęp na szkolenie możliwy jest tylko po zakupie biletu na biznesową część EastBiz, odbywającą się w BPN-T.