21.10.2014
Podsumowanie East-Biz

Blisko 600 osób uczestniczyło we Wschodnim Forum e-biznesu „East-Biz” zorganizowanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej. Podczas dwóch dni wydarzenia mogli oni zdobyć wiele cennych informacji o e-commerce. Swoimi doświadczeniami podzielili się przedstawiciele takich firm jak Brand24, SALESmanago, Raben, Listonic, Sempai, BdSklep czy T-matic.

Wschodnie Forum e-biznesu „East-Biz” odbyło się w dniach 17-18 października na terenie Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. To wyjątkowa konferencja łącząca prelekcje, warsztaty, wideokonferencję oraz stoiska wystawowe firm. Uczestnicy East-Biz wysłuchali blisko 20 prelekcji specjalistów od handlu elektronicznego, którzy podzielili się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w Internecie.
Wśród prelegentów byli: Wojciech Winogrodzki z T-Matic Grupa Computer Plus, Michał Górecki z Koszulkowo, Marcin Łukianczyk z Upoluj e-booka, Tomasz Tybon z Shoper, Mariusz Wesołowski z Raben, Patryk Strzelewicz z Game Technologies, Kamil Janiszewski z Listonic, Marcin Rutkowski z i-sklep, Jacek Palec z BdSklep, Grzegorz Ostrowski z MniamMniam.pl, Tomasz Karwatka z Divante, Piotr Lewaciuk z Inpost, Sebastain Suma z Sempai, Maciej Chmiel i Andrzej Przyjemski, Trusted Shops, Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, Katarzyna Ryfka-Cygan, Bartosz Kotulski z SALESmanago, Bartosz Majewski z RightHello oraz Mikołaj Winkiel z Brand24. Warsztaty prowadzili: Magdalena Sworobowicz z Infinity Group oraz Lechosław Chalecki ze Szkoły Inspiracji.

Konferencja skierowana była do wszystkich, którzy interesują się e-commerce, do właścicieli sklepów internetowych, ale też osób które dopiero planują swoją działalność. Mamy nadzieję, że East-Biz zainspirował i zmotywował uczestników do zakładania i rozwijania własnych firm, a tym którzy już je mają pomógł w zdobyciu nowych kontaktów biznesowych.
Dziękujemy wszystkim prelegentom, wystawcom i słuchaczom za obecność na East-Biz!