29.09.2015
II edycja East-Biz już wkrótce!

Cross-border, E-mail Marketing Automation, strategia OmniChannel, m-commerce, SEO, czyli jak z sukcesem prowadzić swój e-biznes i jak wyskalować go na zagraniczne rynki – dowiecie się tego podczas East-Biz!

Doświadczeni praktycy z zakresu handlu elektronicznego, na co dzień prowadzący biznesy i odnoszący ogromne sukcesy w branży internetowej, spotkają się w Białymstoku dniach 16 i 17 października 2015 r. podczas drugiej edycji East-Biz. Poprowadzą warsztaty, wygłoszą prelekcje, podzielą się swoimi doświadczeniami, analizami i wnioskami na temat skutecznego e-handlu.

Wschodnie Forum e-Biznesu „East-Biz” to dwudniowa konferencja e-commerce, której organizatorami są Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.
– E-biznes jest już naszą codziennością. Coraz więcej młodych ludzi nie czeka na etat i uruchamia własną działalność gospodarczą opartą na e-biznesie. Dynamicznie rośnie liczba e-klientów oraz dostępnych e-usług. Podczas Wschodniego Forum e-Biznesu „East-Biz” nie tylko przedsiębiorcy, ale również uczniowie i studenci będą mogli skonsultować swoje pomysły, zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą najnowszych technologii internetowych, poznać liderów, nowoczesne trendy i modele biznesowe w e-commerce i m-commerce – mówi prof. Joanicjusz Nazarko, Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Eksperci prowadzący największe firmy internetowe
– W tegorocznej edycji prelegentami będą eksperci prowadzący największe firmy internetowe, oferujące swoje produkty i usługi w kraju, jak i za granicą. Wśród nich są osoby, które znalazły się na liście „100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej” opublikowanej przez redakcję WhitePress, jak np. Michał Sadowski, założyciel i prezes Brand24 S.A., firmy zajmującej się monitoringiem Internetu, czy Andrzej Ogonowski, który kieruje działem marketingu i PR
w SMSAPI – informuje Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.
Pojawią się też takie nazwiska jak Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający portalem PizzaPortal.pl, największym i najszybciej rozwijającym się w Polsce serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia w Internecie. Wystąpi też Marek Prudel z Militaria.pl, największej w Polsce firmy w branży strzelecko-outdoorowej i jednocześnie jednego z najstarszych polskich sklepów internetowych.

Skuteczna ekspansja na zagraniczne rynki
Czego dowiemy się podczas wydarzenia? – Między innymi o skutecznej ekspansji na zagraniczne rynki. Michał Juda i Jasiek Stasz, założyciele SHOWROOM, jednej z najlepszych modowych platform e-commerce na europejskim rynku, w którą zainwestowała ostatnio Burda International, zdradzą czego nauczyli się odpalając biznes w Niemczech. Natomiast Wojciech Tomaszewski z ANSWEAR powie o wyzwaniach, problemach i krętych drogach prowadzących do międzynarodowego sukcesu – mówi Piotr Kiełcz z EastCamp Białystok.

Dotrzeć do większego grona klientów
Jeżeli zajmujesz się handlem elektronicznym lub dopiero planujesz wystartować z własnym e-biznesem, to East-Biz jest dla Ciebie niepowtarzalną okazją na to, by dowiedzieć się, jak rozszerzyć swoją działalność w Internecie i dotrzeć do jeszcze większego grona klientów.
Z okazji pierwszych urodzin wydarzenia, na uczestników czekają niespodzianki.
East-Biz to nie tylko najciekawsze studia przypadków i nowa wiedza, to także możliwość networkingu i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Gdzie, kiedy?
East-Biz odbędzie się w dniach 16-17 października 2015 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym oraz na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. Wstęp na drugą część konferencji, która odbędzie się w BPN-T (16 i 17 października), jest płatny i wynosi 69 zł. Jednak rejestrując się w pierwszych trzech dniach, obowiązuje cena promocyjna w wysokości 39 zł (28-30 września br.). Rejestracja na stronie: https://eastbiz.iqconference.eu. Udział w pierwszej części wydarzenia, odbywającej się na Politechnice Białostockiej jest bezpłatny. Rejestracja już wkrótce. Więcej informacji: www.east-biz.pl.

Organizatorzy: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.
Data i miejsce: 16 października 2015 r. (w godz. 8.30-13.30) – Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, ul. Ojca Tarasiuka 2, Kleosin,
16 października (w godz. 16.00-19.40) i 17 października 2015 r. (w godz. 10.00-16.00) – Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71A, Białystok.
Patronaty medialne: Mam Startup, Białystokonline, Radio Białystok, Dziennik Internautów, Gazeta.pl, Nowy Marketing, Platon, MENSIS.PL, Web.gov.pl, Podlaski Manager.
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Białegostoku, Rektor Politechniki Białostockiej.
Patronat merytoryczny: Krajowa Izba Rozliczeniowa.
Partner Główny: Poczta Polska S.A.