18.09.2017
Dodatkowe zapisy na warsztaty z Google Analytics oraz Facebooka

Prelekcje na EastBiz to nie wszystko –  podczas części biznesowej EastBiz w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym uczestnicy będą mogli również wziąć udział w dwóch warsztatach, prowadzonych przez ekspertów w swoim fachu.

Google Analytics

Pierwszy warsztat prowadzony jest przez Macieja Lewińskiego i będzie on dotyczył tematyki Google Analytics. Maciej jest Certyfikowanym Trenerem, któremu Google powierzył edukowanie agencji SEM w ramach projektu Akademia Google Partners oraz konsultowanie najtrudniejszych przypadków.

Do zapisów zapraszamy osoby, które miały już okazję pracować z Google Analytics. Warsztat będzie obejmował analizę strony pod katem konwersji z wykorzystaniem raportowania niestandardowego, segmentów, Google Analytics API i Data Studio.

Pracuj na Facebooku, czyli jak stworzyć dobrą kampanię reklamową krok po kroku

Drugi warsztat poprowadzi Anna Czyżewska, obecnie Ecommerce Marketing Manager w DrTusz. Anna w branży obecna jest już od 7 lat. Prowadzi warsztaty na temat tworzenia kampanii reklamowych na Facebooku przy wykorzystaniu zaawansowanych możliwości dotarcia do użytkownika.

Warsztaty skierowane do osób, które robiły już niewielkie, podstawowe kampanie reklamowe na Facebooku. Obowiązkowe jest tez posiadanie dostępu administracyjnego lub reklamowego do dowolnego fanpage oraz zainstalowana przeglądarka Google Chrome w celu użycia narzędzia Power Editor.

Warsztaty odbędą się równolegle, od godziny 9 do 13, w piątek 13 października 2017 roku.

Uwaga!

Liczba miejsc ograniczona, aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać maila na adres info@east-biz.pl, z krótkim uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty powinieneś uczestniczyć w wybranym przez siebie warsztacie (do wyboru jeden z dwóch). Z najbardziej interesujących odpowiedzi Organizatorzy wybiorą uczestników warsztatów.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6  października. Każdy uczestnik warsztatu zobowiązuje się do przyniesienia własnego laptopa.

Informujemy, że wstęp na szkolenie możliwy jest tylko po zakupie biletu na biznesową część EastBiz, odbywającą się w BPN-T.